Wiadomości

26 lutego 2011

Aby poprawić szybkość odpowiadania na pytania w sprawach oferty i cennika, uruchomiliśmy dodatkowy adres e-mail obsługujący zamówienia: przemek@kimlan-lam.pl. Dotychczasowy adres biuro@kimlan-lam.pl jest oczywiście nadal aktywny. Maile dotyczące oferty i zamówień nadsyłane na biuro@kimlan-lam.pl będą po prostu przekierowywane na drugi adres, co może spowodować lekkie opóźnienia w odpowiedzi - ale nic nie zostanie zgubione. :)

21 lutego 2011

Bardzo przepraszamy za opóźnienia w odpowiadaniu na e-maile. Są one spowodowane wprowadzeniem drugiego adresu mailowego obsługującego zamówienia. Sytuacja powinna wrócić do normy pod koniec tego tygodnia.
Wszystkie otrzymane dotąd maile są bezpieczne. Odpowiemy na nie do końca lutego. :)

2 lutego 2011

Nowe zdjęcia pojawiły się w następujących kategoriach: podkolanówki (dodano podkolanówki dziewczęce), rajstopy (nowe wzory rajstop damskich oraz rajstop niemowlęcych) oraz artykuły sezonowe (rękawiczki).

28 stycznia 2011

W kategorii bielizna dziecięca pojawiły się nowe zdjęcia bielizny chłopięcej - bokserki chłopięce, różne wzory, firmy DC Polo.

19 stycznia 2011

Pojawiły się nowe zdjęcia w sekcji o bieliźnie damskiej. Bielizna nocna została uzupełniona o nowe wzory koszul nocnych i piżam damskich - między innymi koszule nocne z karczkiem, koszulki nocne, komplety damskie, koszule nocne dla matek karmiących. Pojawiły się także przykładowe wzory szlafroków damskich. Szlafroki męskie zostaną dodane później.

12 stycznia 2011

W sekcji o kocach można zobaczyć przykładowe wzory koców z firmy Anhua. Więcej wzorów koców pojawi się później.

21 grudnia 2010

Uwaga! W dniach 21.12.2010-05.01.2011 nie będziemy odpowiadać na maile. Hurtownia jest otwarta w dniach i godzinach pracy Centrum Handlowego PTAK, można także dzwonić na oba numery telefonów. Przerwa dotyczy tylko i wyłącznie skrzynki pocztowej.

20 grudnia 2010

Na stronie pojawiły się zdjęcia przykładowych wzorów skarpet. Na odpowiedniej podstronie można zobaczyć skarpety męskie, skarpety młodzieżowe (chłopięce, dziewczęce, dziecięce) oraz skarpety typu stopki, grube skarpety zimowe, itp. Skarpety damskie pojawią się później.

17 grudnia 2010

W sekcji bielizny męskiej pojawiły się zdjęcia bokserek męskich - wybór wzorów najczęściej dostępnych oraz wybór najpopularniejszych wzorów bokserek Softsail. Z czasem zostaną dodane przykładowe wzory bokserek męskich innych firm.

1 grudnia 2010

Sekcja o bieliźnie nocnej została uzupełniona o nowe modele koszul nocnych damskich. Pojawiły się też zdjęcia chusteczek damskich i męskich.

23 października 2010

Pojawiły się nowe zdjęcia w działach: bielizna nocna, bielizna damska, bielizna męska, podkoszulki, rajstopy oraz spódnice i spodnie sportowe. Zapraszamy do oglądania!
Wkrótce pojawią się dwa nowe działy w ofercie naszej hurtowni - swetry i szlafroki.

11 października 2010

Sekcja o getrach została uzupełniona zdjęciami czołowych modeli - w tym getry imitujące dżins i skórę, 3/4 i długie, produkcji polskiej i chińskiej, oraz zbliżenia wybranych wzorów.
Więcej zdjęć innych towarów pojawi się wkrótce.

3 czerwca 2010

Rusza oddzielny boks z majtkami! W boksie nr 99 (po prawej stronie zaraz po wejściu do hali wejściem C) prowadzimy teraz detaliczną sprzedaż majtek, bokserek itp. damskich, męskich, młodzieżowych i dziecięcych. Serdecznie zapraszamy!
(Hurt w boksie 96.)